Lokalita

Bohem Prague Hotel se nachází v širším centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí - na Smíchově.

Místo, kde hotel sídlí, dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které údajně po krátký čas pobýval Amadeus Mozart.

Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín.

V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde kromě obchodů a butiků najdete i multikino, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní. 

Parkování

V blízkosti hotelu se nachází dvě možnosti placeného parkování:

  • Garážové domy na adresách Radlická 14, Stroupežnického 19 a Bozděchova 4. Rezervace i platba parkovného je možná pouze online a to na webu: https://www.mrparkit.com/cs
  • Parkování na ulicích Grafická, Na Čečeličce nebo Holečkova. Parkovné se platí v parkovacím automatu pouze ve všední dny od 8:00 do 20:00, a to 20,-Kč za hodinu, případně ve webové aplikaci Virtuální parkovací hodiny (https://bit.ly/2HY4WW4). Návštěvníci Prahy smějí parkovat maximálně 24 hodin.

Možnosti dopravy

Přímo před hotelem se nachází zastávka MHD Bertramka, kde staví tramvaje 9, 10, 15 a 16.

Tramvají číslo 9 je možné se pohodlně dostat do Starého Města, či na Hlavní vlakové nádraží do 15 min.

Na hlavní autobusové nádraží FLORENC jezdí přímá linka metra B z nedaleké stanice Anděl.

Nejsnadnější cestou na letiště Václava Havla je využít kteroukoliv tramvaj ze zastávky Bertramka na nedalekou zastávku Klamovka, odkud jezdí přímá autobusová linka 191 k terminálu 1 a 2.

Letištní transfer / Zapůjčení vozu

Našim hostům nabízíme odvoz z/na letiště Václava Havla sportovním vozem Dodge Challenger 6.4 (2017 SRT) nebo Dodge Durango 5.7 Hemi (2021). 

Zároveň je možné si každý z vozů zapůjčit. K zapůjčení dále nabízíme i motorku Harley-Davidson. Rezervace nutná předem – emailem nebo na naší recepci (v čase mezi 9:00 a 14:00).

  

Bohem Prague Hotel v Praze hodnocení