Lokalita

Bohem Prague Hotel se nachází v širším centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí - na Smíchově.

Místo, kde hotel sídlí, dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které údajně po krátký čas pobýval Amadeus Mozart.

Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín.

V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde kromě obchodů a butiků najdete i multikino, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní.

 

Parkování

V blízkosti hotelu se nachází celkem tři možnosti placeného parkování:

  • Garážové domy na adresách Radlická, Stroupežnického a Bozděchova. Při příme rezervaci ubytování u nás, a to telefonicky, emailem nebo přes náš rezervační systém Vám můžeme nabídnout parkování v těchto garážích se slevou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
  • Hlídané venkovní parkoviště na adrese Kováků 34. Cena je od 350,-Kč za den.
  • Parkování na ulicích Grafická nebo Holečkova. Parkovné se platí v parkovacím automatu ve všední dny od 8:00 do 20:00, a to 20,-Kč za hodinu, případně ve webové aplikaci Virtuální parkovací hodiny (https://bit.ly/2HY4WW4). Návštěvníci Prahy smějí parkovat maximálně 24 hodin.

Možnosti dopravy

Přímo před hotelem se nachází zastávka MHD Bertramka, kde staví tramvaje 9, 10, 15 a 16.

Tramvají číslo 9 je možné se pohodlně dostat do Starého Města, či na Hlavní vlakové nádraží do 15 min.

Na hlavní autobusové nádraží FLORENC jezdí přímá linka metra B z nedaleké stanice Anděl.

Nejsnadnější cestou na letiště Václava Havla je využít kteroukoliv tramvaj ze zastávky Bertramka na nedalekou zastávku Klamovka, odkud jezdí přímá autobusová linka 191 k terminálu 1 a 2.

Bohem Prague Hotel v Praze hodnocení