Vážení zákazníci,
 
současná situace bohužel není ideální pro nikoho z nás, ale zdraví a bezpečnost vaše a našich zaměstnantců je na prvním místě. Zároveň však věříme, že krize brzy opadne a všichni se budeme moci vrátit k běžnému životu. K tomu neodmyslitelně patří cestování a jistě i objevování krás a nevšedních zážitků v našem stověžatém hlavním městě.
 
Náš malý hotel pod vedením charismatického pana Bohéma si vám touto cestou dovoluje nabídnout koupi voucherů různé hodnoty s platností 1 rok. Poukazy můžete sami využít, či udělat radost někomu blízkému. Nám vaše koupě pomůže překonat tyto nelehké časy, kdy z pochopitelných důvodů nemůžeme ubytovat žádné hosty. Proto velice děkujeme vám všem, kteří nás můžete takto podpořit a připravíme pro vás na pokoj ještě malou pozornost. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na naší emaliové adrese info@bohemprague.cz.
 
Děkujeme a těšíme se na brzké shledání v Bohem Prague Hotel. Do té doby přejeme vám a vaším blízkým mnoho sil a především pevné zdraví v tomto těžkém období.
 
Tým hotelu Bohem Prague
 

Bohem Prague Hotel v Praze hodnocení